Menü

ULUSLARARASI KANGURU MATEMATİK SINAVI

Ekran Resmi 2016-11-24 19.08.22

KANGURU MATEMATİK 2017 SINAV YÖNERGESİ 

*Sınav saat 10.00 itibari ile başlayacaktır.

*Öğrencilerin sınava gelirken mutlaka kalemlerini ve TC numarası yazan kimlikleriyle gelmelidir.

*Öğrencilerin aşağıdaki listeden sınava girecekleri yeri önceden öğrenmeleri zaman kaybetmeden sınav salonuna geçmelerinde kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca Sınav Binası önünde listeler de asılı vaziyette olacaktır. 

*Cevap anahtarında bulunan “TC Numarasının son 6 basamağı” ve “Okul Kodu” bölümlerini doldurdukları sınav sırasında kontrol edilir.

*Sınav süresi 3-4. sınıflar için 75 dk. ve diğer sınıflar için 90 dakikadır.

*Sınavda 3-4. Sınıflar için 3,4,5 puan türlerinde 8 er sorudan toplam 24 soru

Diğer sınıflarda 3,4,5 puan türlerinden 10 ar sorudan toplam 30 soru bulunmaktadır.

 *Sınavda yanlış cevaplar doğru cevapları götürmez.

 *Sınav değerlendirilirken boş bırakılan her soru için öğrenciye 1 puan verilir.

*Sınava ilk 20 dk. dan sonra geç kalan öğrenciler alınmaz.

*Son 15 dk. dan itibaren öğrenci çıkışı yapılmayacaktır.

*Sınıfta en son iki öğrenci kalması durumunda her ikisi de sınavı birlikte bitirir.

*Sınavda öğrenciler cep telefonu veya farklı bir elektronik cihaz, hesap makinası bulunduramazlar. Cep telefonları yanında olan öğrenciler sınav süresince telefonlarını kapalı bir şekilde gözetmen öğretmenin belirlediği bir yere bırakmalıdır.

 *Cevap anahtarında istenen bilgileri doldurmayan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.

 *Optik formlar kurşun kalem ile doldurulur.

 *Soru çözümleri kitapçık üzerine gerçekleştirilir. Ek bir kağıda ihtiyacı olan öğrencilere gözetmen öğretmen tarafından kağıt temin edilebilir.

 *Öğrenciler gözetmen öğretmenlerin belirtiği yerlerde sınava girecektir. Gerekli durumlarda gözetmen öğretmenler yer değişikliği yapabilirler.

*Sınavda kopya girişimi ve benzeri durumlarda sınavlar geçersiz sayılacaktır.

*Sınav uygulamasında usulsüzlük tespit edilmesi durumunda ilgili kurumun Sınavları geçersiz kabul edecektir.

*Sınav soruları Kanguru Matematik Türkiye’nin yazılı izni olmadan kopyalanamaz. Fotoğrafı çekilemez, çoğaltılamaz. Yapanlar hakkında yasal işlem uygulanır.

Sınava Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz.

 

ÖZEL ÇAĞRI OKULLARI
ULUSLARARASI KANGURU MATEMATİK SINAVI
SINAV UYGULAMA SALONLARI
Sınıfı Adı Soyadı Sınav Salonu
11. Sınıf CEMRE SU ARSLANTAŞ 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
11. Sınıf MUSTAFA SEFA KILINÇ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
11. Sınıf OĞUZCAN DURAN 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
11. Sınıf SABRİ METE AKYÜZ 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
11. Sınıf SÜLEYMAN EREN ÜNAL 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
11. Sınıf ZEHRA ERDEM 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
10. Sınıf BETÜL SENA YÜCEL 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
10. Sınıf ELİF NAZ YILDIZ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
10. Sınıf KÜBRA BULUT 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
10. Sınıf MERVE SUDE SOLHAN 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
10. Sınıf RABİA YAVUZ 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
10. Sınıf RAMAZAN KILIÇ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
10. Sınıf ŞEVVAL NUR DURAK 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
9. Sınıf ALPEREN AKSOY Aksoy 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
8. Sınıf ABDULLAH BAYRAM 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
8. Sınıf ELİF ŞAHİN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
8. Sınıf EMRE SARIKAN 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
8. Sınıf Feride Çağlar Çağlar 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
8. Sınıf MUHAMMED TULAY 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
8. Sınıf Mustafa Emirhan Selci Selci 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
8. Sınıf SUDENUR AYDEMİR 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
8. Sınıf SUEDA ÇELMELİ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
8. Sınıf SÜLEYMAN BERKAY YILDIZ 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
8. Sınıf TAHA BERK GÜVENDİ 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
8. Sınıf ZEYNEP CEREN AYDIN 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
8. Sınıf ZİYA YÜCEKAYA 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
7. Sınıf AHMET GÖKGÖZ 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
7. Sınıf AHMET FAZIL AYDIN 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
7. Sınıf Alperen GÖKÇE Gökçe 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
7. Sınıf Atahan TURLAK Turlak 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
7. Sınıf AYBÜKE NUR ÖRÜNÇ 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
7. Sınıf AZRA PINAR KARATAŞ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
7. Sınıf CEREN ÖPÖZ 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
7. Sınıf efekan BOLATCI Bolatcı 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
7. Sınıf ELİF KAYA 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
7. Sınıf ELİF SUDE TULAY 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
7. Sınıf ELİF ŞEVA ÖZSÜMBÜL 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
7. Sınıf EMRE KHAN KUBİLAY 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
7. Sınıf ENSAR KAPTAN 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
7. Sınıf EYLÜL AKIN Akın 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
7. Sınıf EZGİ NUR KIZILAY 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
7. Sınıf KEREM TUNA GÜNEY 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
7. Sınıf MEHMET ALP DİLLİ 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
7. Sınıf MEHMET TUĞRUL GÖRDÜ 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
7. Sınıf Mustafa Enes Karakaya Karakaya 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
7. Sınıf OZAN URGANCI 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
7. Sınıf SAİT SEFA UÇARER 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
7. Sınıf SUDE ÜNAL 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
7. Sınıf SUDEGÜL KURT 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
7. Sınıf ŞEVVAL ÜNAL 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
7. Sınıf UMUT BEŞKAYA 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
7. Sınıf ZEYNEP YAĞMUR BOZDAĞ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
6. Sınıf AHMET YUSUF ÖZBEY 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
6. Sınıf ALİ ENES ÜNAL 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
6. Sınıf Ali Kumsar Kumsar 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
6. Sınıf ARMAĞAN FİDAN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
6. Sınıf AYŞE ECE ÜSTÜN 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
6. Sınıf BERAT İNCİ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
6. Sınıf BERİL GENÇBAY 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
6. Sınıf BUSENUR ARI 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
6. Sınıf ÇAĞATAY ASLAN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
6. Sınıf ELİF SİMAY YETİM 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
6. Sınıf EMİRHAN KÜÇÜK 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
6. Sınıf Furkan kozan Kozan 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
6. Sınıf GAMZE EROĞLU 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
6. Sınıf HAZAR ÇORAK 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
6. Sınıf KAAN EREN KARAFİLİK 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
6. Sınıf KÜBRA ESKİOĞLU 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
6. Sınıf MELEK KARLIK Karlık 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
6. Sınıf MUHAMMED ÖZEROĞLU 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
6. Sınıf MUHYİTTİN SARIGÜL 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
6. Sınıf Nazife İlayda Doğar Doğar 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
6. Sınıf NEHİR DAYI Dayı 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
6. Sınıf Oğuz Kağan Şahin Şahin 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
6. Sınıf RÜMEYSA AŞUK 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
6. Sınıf TARIK GAYRETLİ 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
6. Sınıf YAVUZ SELİM TAZEGÜL 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
6. Sınıf YUSUF AHMET TIRAŞ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
6. Sınıf Zeynep Ece Güler Güler 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
6. Sınıf ZEYNEP NAZLI KAYA 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf ABDULKADİR DAĞDEVİREN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf AHMET EMİR AYDIN 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf AHMET HAKAN AYDIN 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf AHMET İHSAN AKÇAY 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf AHMET SIDDIK ŞEN 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf AHMET YASİN YILDIZ 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf AKIN EŞKARA 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf ASEL SUDE AKDEMİR Akdemir 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf AYBÜKE ARSLANTAŞ 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf AYŞE NAZLIM BÜLBÜL 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf BAYRAM EFE ERDOĞAN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf Begüm Nur Ejder Ejder 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf Beren Uyar Uyar 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf Beril Zümra Ünal Ünal 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf BESTE NAZ ARI 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf BEYZA DURUKAN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf BİLAL ARSLAN 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf CELAL ERCİYES 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf ÇAĞKAN EĞİLMEZ 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf DİLANUR GÖZEL 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf EFE ŞAHAN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf Efe TURLAK Turlak 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf EFEKAN ALPARSLAN 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf ELA DAĞDEVİREN Dağdeviren 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf ELİF EKİN ERYILDIZ 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf Elif yağmur Yağmur 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf Elifnaz ÇÜRÜKOĞLU Çürükoğlu 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf EMRE ÖZCAN 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf EMRE ARDA KENAR Kenar 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf ENES ZENGİN 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf EREN ÇAM 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf Eren Sungur Sungur 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf Faruk Çapar Çapar 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf FATİH İLBİLGİ 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf FURKAN ÜNAL 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf HALİL EFE HASDEMİR 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf HATİCE REYYAN KOÇAK 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf HAZAL AÇIKGÖZ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf HİLAL BAŞ 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf İLKİM NUR ÇAĞDAŞ 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf KAĞAN YALÇIN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf KEREM TÜRKYILMAZ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf MEHMET AKİF EMİR KARA 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf MEHMET ÇAĞLAR YILDIRIM 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf MEHMET EFE GÜRSOY 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf Mehmet Ege KIREKER Kıreker 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf MEHMET MUSTAFA YİĞİT 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf MEHMET SAİM ALTUNBAŞ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf MEHMET YAĞIZ DİNÇER 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf MERT DUHAN FAZLIOĞLU 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf MERYEM HANEN UTKU 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf MUHAMMED CESUR GÖZEL 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf MUHAMMED TARIK ERDEM 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf NAZIM EFE KALKAN 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf Nehir KARÇKAY Karçkay 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf ONUR AKÇA 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf Özgür KUŞAKCI Kuşakcı 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf SAMED DUYAR 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf SERDAR ENES KİRAZ 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf SEYFULLAH İBRAHİM BÜLBÜL 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf ŞENGÜL HİLAL AKYILDIZ 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf TAHSİN GÜNAL 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
5. Sınıf TALHA NARLI 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
5. Sınıf TALHA GÖKHAN GÖKÇE 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
5. Sınıf TUĞBA NARLI 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
5. Sınıf ÜMMÜGÜLSÜM AKYÜZ 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
5. Sınıf Yağız Pirinçcioğlu Pirinçcioğlu 3. Kat 3 Nolu Salon ( A9-D )
5. Sınıf YİĞİT EMRE KOÇ 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
5. Sınıf YUSUF EFE ÖZCAN 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
5. Sınıf ZENNURE NİSA AKÇAY 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
5. Sınıf ZEYNEP ÇULHA 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
5. Sınıf Zeynep Elif Ergün Ergün 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
4. Sınıf AHMET SELİM KARAMANLI 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
4. Sınıf ARDA KADİR BAŞARAN 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
4. Sınıf Ayşe Nilay çınar Çınar 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
4. Sınıf BETÜL ERCAN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
4. Sınıf Ecrin Nisa Ünal Ünal 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
4. Sınıf ELİF GÖKÇEN KEMİK 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
4. Sınıf EMİNE DİLAY ARAS Aras 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
4. Sınıf ENES MANSUR KAPTAN 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
4. Sınıf Eren Talha Deliaslan Deliaslan 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
4. Sınıf HAMZA BERAT ÖZSÜMBÜL 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
4. Sınıf Kerem Güllü Güllü 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
4. Sınıf MUHAMMED ÜNVER 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
4. Sınıf MUHAMMED OTLU 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
4. Sınıf MUHAMMED ESAD EMİROSMANOĞLU 3. Kat 4 Nolu Salon ( A9-C )
4. Sınıf MUSA DÜGER 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
4. Sınıf MUSTAFA EMRE ÇAYCI 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
4. Sınıf Mustafa Gökhan Gökçınar Gökçınar 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
4. Sınıf RAHMETULLAH BERAT ŞİMŞEK 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
4. Sınıf TALHA YILDIZ 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
4. Sınıf tuna karsavuranoğlu Karsavuranoğlu 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
4. Sınıf ZÜMRA KILIÇ 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
3. Sınıf ALİ YÜREKTEN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
3. Sınıf ASEL KÖMÜRCÜ 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
3. Sınıf BATUHAN KARATAŞ 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
3. Sınıf Batuhan Çağan Aslansoy Aslansoy 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
3. Sınıf BATURALP SÜLLÜ 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
3. Sınıf DUHAN ÖLMEZ 2. Kat 3 Nolu Salon ( A11-A )
3. Sınıf ECE NAZ NİSA ÇEÇEN 2. Kat 4 Nolu Salon ( A10-D )
3. Sınıf ELİF ATAY 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
3. Sınıf EYMEN ZENGİN 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
3. Sınıf FATIMA KARAAHMETOĞLU 3. Kat 5 Nolu Salon ( A9-B )
3. Sınıf GÖKTÜRK TUNA ESER 3. Kat 6 Nolu Salon ( A9-A )
3. Sınıf GÖRKEM EFE KARA 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
3. Sınıf İSA EMEKTER 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
3. Sınıf KUTAY SUUD ÖZÇELİK 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
3. Sınıf MERİÇ ÇİL 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
3. Sınıf MUAMMER YİĞİT ÖZTÜRK 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
3. Sınıf NECVA NUR BAYSAL 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
3. Sınıf NEHİR SEYHAN ÖZKAN 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )
3. Sınıf ÖMER EFE ÇELİK 3. Kat 2 Nolu Salon ( A10-A )
3. Sınıf SUDE NAZ ÇINAR 2. Kat 1 Nolu Salon ( A11-D )
3. Sınıf Şevval şahin Şahin 2. Kat 2 Nolu Salon ( A10-C )
3. Sınıf ZEYNEP ERVA TULAY 3. Kat 1 Nolu Salon ( A10-B )